Дві такі різні перемоги рівнян | Газета 7 Днів

Дві такі різні перемоги рівнян

03.03.2019 17:03
Переглядів:420

Два гостьові поєдинки баскетболісти Рівного зіграли на домашньому паркеті. Справа в тім, що команда з Дніпра – «Інваспорт-ДОС ДЮСШ» – всі домашні матчі грає на аренах суперників.

Гості, збірна команда України гравців з пониженим слухом, є аутсайдерами вищої ліги, однак ці змагання допомагають їм продуктивно готуватися до міжнародних змагань. І дніпровці показують, що вони – старанні учні. Програвши першу зустріч без варіантів – 69:121, у повторній номінальні господарі справжній бій рівнянам.

Хоча до перерви підопічні Михайла Перевєрзія впевнено лідирували – на перерву команди пішли за рахунку 41:15 – після відпочинку ситуація кардинально змінилася. Рівняни, очевидно, вже подумки святкували перемогу, а ось дніпровці продовжували грати у баскетбол. Доволі швидко вони скоротили відставання і продовжували грати у тому ж дусі. Іноді перевага рівнян вимірювалася декількома очками. А на останній хвилині ситуація на майданчику і взагалі загострилася – 81:79. Добре, що останнє слово залишилося за нашими хлопцями. Віктор Герасимчук забив один штрафний кидок з двох, а крапку в грі поставив Ілля Нємцу  - 84:71. До слова, Ілля став найрезультативнішим у грі  -30 пунктів.

Рівняни залишаються на другій позиції турнірної таблиці – 27 перемог у 30-ти атчах, і 16 – 17 березня прийматимуть лідера, БК «Тернопіль». Ці матчі остаточно розставлять команди перед другим етапом чемпіонату.