Рівнян запрошують на виставку про українську революцію | Газета 7 Днів

Рівнян запрошують на виставку про українську революцію

04.03.2019 10:25
Переглядів:225

5 березня о 12 годині у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація фотодокументальної пересувної виставки «100 років боротьби: Українська революція 1917–1921». Відкриття приурочене до 100-річчя Рівненського періоду УНР, який тривав з березня по травень 1919 року.

Виставка створена Українським інститутом національної пам'яті на основі матеріалів інформаційно-просвітницької кампанії, яку інститут проводить в рамках відзначення 100-річчя Української революції 1917–1921 років.

Завдання виставки, нагадати про процеси державотворення в Україні на початку новітньої доби. Зокрема, розкриваються теми інституційного будівництва, творення законодавчої, виконавчої, судової гілок влади, розбудова війська, дипломатії, фінансової системи, відродження освіти і культури тощо. Чимало уваги приділяється лідерам Української революції 1917–1921 років. Фотокартки і свідчення сучасників відтворюють атмосферу того часу, проливають світло на життя і побут звичайної людини в умовах революційних потрясінь.

Також  на виставці представлено окремі матеріали зі збірки музею: зброя того часу, предмети військового спорядження, окремі фото, колекція грошових знаків, які функціонували на наших теренах у роки революції тощо.

Виставка «100 років боротьби: Українська революція 1917–1921» діятиме до травня 2019 року, в дні роботи експозиції Рівненського обласного краєзнавчого музею.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?