Призов розпочався: до війська шикуйся! | Газета 7 Днів

Призов розпочався: до війська шикуйся!

05.03.2019 13:49
Переглядів:557

Військовий комісар Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Осіпчук підписав 28 лютого наказ про призов на строкову військову службу до Збройних сил України у квітні – червні цього року.

Призову підлягають юнаки, громадяни України 1999 року народження, яким до 30 листопада 2019-го виповниться 20 років, та старші чоловіки, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення або відстрочку чи не призвані раніше.

Призовники, які отримають повістки, повинні прийти на призовну дільницю. А ті, хто не отримав особистих повісток, повинні прибути до військового комісаріату за місцем реєстрації в десятиденний термін від дня початку призову, визначеного Указом Президента України, і мати при собі документи, які посвідчують особу.

Рівняни, які підлягають призову на строкову військову службу, повинні прибути на призовну дільницю за адресою: м. Рівне, вул. Грабник, 2, Рівненський об’єднаний міський комісаріат, кабінет № 1. А от жителі Рівненського району – на призовну дільницю за адресою: м. Рівне, вул. Дніпровська, 4, кабінет № 5, у зазначений в повістках час.

Громадяни, які ухилятимуться від призову або не прибудуть до військового комісаріату, понесуть відповідальність згідно з чинним законодавством, попередив у наказі військком.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?