Пенсіонерок вчили робити паперові квіти | Газета 7 Днів

Пенсіонерок вчили робити паперові квіти

06.03.2019 10:24
Переглядів:357

4 березня в «Світлиці» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рівного для громадян, які отримують соціальні послуги в установі, був проведений майстер-клас із виготовлення паперових квітів. Літніх жінок навчали Лілія Шадюк, студента РДГУ та  Медінкова Ірина, студента НУВГП. Фото з майстер-класу поділилася у Фейсбук завідувачка терцентру Лариса Степанюк.

Майстрині у вигляді презентації слайд-шоу, за допомогою проектора розповіли про матеріали і інструменти, що використовуються у роботі та особливості виготовлення квітів з гофрованого паперу з цукеркою в середині. Слухачі майстер-класу мали змогу створити власноруч неповторні букети використовуючи гофрований папір. Створені квіти: троянди і тюльпани, зроблені своїми руками набули особливої цінності, адже в них була вкладена праця людини, фантазія, емоції і мистецький смак.

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?