Торговців попросили платити більше | Газета 7 Днів

Торговців попросили платити більше

06.03.2019 15:26
Переглядів:369

На сьогоднішнє розширене засідання міської комісії з питань праці та заробітної плати запросили представників закладів торгівлі Рівного. Говорили про необхідність дотримання законодавства про працю, своєчасну і повну виплату зарплатні.

– Такі зустрічі члени комісії проводять постійно і з усіма суб’єктами господарювання, зокрема промисловцями, будівельниками, торговцями,– наголосив заступник міського голови Рівного Сергій ВАСИЛЬЧУК.– Спочатку ми попереджаємо, що ваша компанія потрапила в зону ризику. Бо є звернення громадян про виплату зарплатні, меншої від мінімальної, або про неналежне оформлення трудових відносин, або порушення умов праці тощо. Свої зауваження можуть надавати представники Пенсійного фонду, Держспоживслужби, ДФС, управління ДСНС, поліції та інші. Порушення за місяць-два потрібно усунути. І через названий термін перевіряємо компанії. Якщо порушення залишаються, тоді можуть бути накладені штрафні санкції.

Суттєвою проблемою в місті залишається неналежне оформлення трудових відносин.

– Власники компаній не хочуть офіційно працевлаштовувати своїх працівників, натомість укладають із ними цивільно-правові договори. Це не завжди виправдано, тому ми просимо роботодавців діяти в межах законів,– наголосив заступник начальника міського управління праці і соціального захисту населення Денис НАУМОВ.– До того ж хочемо ще раз нагадати про питання належної оплати праці. Адже, за статистикою, у торговій сфері середня зарплатня на 20% нижча, ніж загалом по місту Рівне.

 

Середня зарплата в Рівному становить 7526 гривень, торік вона зросла приблизно на 17%. Міські підприємства здебільшого вчасно платять своїм працівникам. Лише 6 компаній мають заборгованість. Торік заборгованість із виплати зарплатні зменшилася майже вдвічі, з 53,3 до 24 мільйонів гривень. З початку року цей борг скоротився ще на 6 мільйонів гривень.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?