«Весну Івасюка – 70» рівняни зустріли в МБК | Газета 7 Днів

«Весну Івасюка – 70» рівняни зустріли в МБК

07.03.2019 12:00
Переглядів:375

До 70-ї річниці з дня народження одного з найвидатніших українських композиторів, поета, співака Володимира Івасюка міський будинок культури презентував оновлену версію відомого арт-проекту «Весна Івасюка».

Глядачам подарували двогодинну програму, в якій була презентована плеяда відомих пісень музиканта. Це відома всім «Червона рута», «Водограй», «Я піду в далекі гори» та інші композиції, які зал співав разом з артистами. В одній зі своїх пісень незабутній ювіляр яскраво виразив і власне життєве кредо: «Червоніти на морозі, а не гіркнути в теплі».

Виконували музичні шедеври колективи й солісти МБК та запрошені гості. Зокрема, чудові номери подарували гурти «Лісова пісня» і «Traveling the World», позитивні юні співаки дитячого хору «Фантазія», зворушливе тріо бандуристок «Любисток», запрошені вокалісти Катерина Качановська, Павло Мищук та інші виконавці. Всі пісні звучали в супроводі оркестру народних інструментів «Наспів» під натхненним керівництвом Сергія Мостового. Саме він став ідейником проекту два роки тому.

Спогадами про свого одержимого музикою однокурсника по Чернівецькому медичному інституту Володимира Івасюка поділився лікар-уролог міської лікарні № 2 Рівного Ярослав Піц.

Родина Володимира Івасюка, на жаль, не змогла побувати на заході. Але присутнім у залі представили відеозвернення сестер маестро, в якому вони подякували рівнянам за популяризацію творчості брата і висловили своє захоплення проектом.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?