Рівнерада передбачила 50 млн грн на реконструкцію «Авангарду» | Газета 7 Днів

Рівнерада передбачила 50 млн грн на реконструкцію «Авангарду»

14.03.2019 15:26
Переглядів:293

Зміни до міського бюджету на 2019 рік внесли сьогодні на сесії Рівнеради. Серед інших статей витрат депутати підтримали виділення 50 мільйонів гривень на реконструкцію стадіону «Авангард». 

-         - Якби ви знали яка вчора проводилась колосальна робота, аби це рішення зірвати. Двоє депутатів усіх обдзвонювали. Я казав, що спортсменів усіх у зал приведу, щоб проголосували депутати. Якби ми заклали меншу суму, то не могли б просити кошти в міністерстві, - прокоментував міський голова Рівного Володимир ХОМКО. - Маємо домовленості з губернатором і з віце-прем’єром і голова федерації футболу Павелко обіцяв підтримати. Наступного тижня тут буде міністр спорту, будемо з ним радитися. Чим цей стадіон добрий – він дешевий в експлуатації. Сподіваємося, що укладемо угоду з міністерством, аби після завершення будівництва нам сюди давали максимум зборів і змагань. Щоб стадіон завантажити максимально, щоб він сам на себе заробляв.

Нагадаємо, цього тижня Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала дозвіл на початок будівельних робіт на стадіоні «Авангард» у Рівному. Тендер на реконструкцію споруди виграла місцева приватна виробничо-комерційна фірма «Фіалка». Загальна вартість реконструкції – близько 200 млн грн. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?