Кротів прогнав будильник | Газета 7 Днів

Кротів прогнав будильник

15.03.2019 15:38
Переглядів:512

Поділюся з читачами перевіреним способом боротьби з кротами.

Торішньої весни сніг зійшов і відкрив очам дуже непривабливу картину: увесь газон перед будинком був покритий чорними купками ґрунту. Ландшафт ділянки нагадував вкриту кратерами поверхню Місяця. Досягти такого ефекту вдалося непроханим гостям нашої земельної ділянки – кротам.

Ці тварини не перший рік жили в нас на ділянці. Раніше земляні кратери були помітні лише подекуди, тож боротися з кротами нам вдавалося з допомогою пластикових пляшок. Ми нанизували їх на арматуру, яку вставляли у вириті тваринками ями. Торік довелося застосовувати більш кардинальні способи боротьби з цими шкідниками. У пригоді стали поради досвідченого городника з Березнівського району Анатолія Смолія.

Цей спосіб доступний та легкий у застосуванні. Знадобляться два будильники, дві літрові скляні банки та металеві кришки до них. Один з будильників потрібно наставити на дзвінок о шостій ранку, а другий – щоб дзвенів опівночі. Навівши будильники, треба помістити кожен з них у банку, закрутити кришками, а тоді закопати в землю в протилежних кінцях ділянки на глибині до 30 сантиметрів.

Механізм такий: дзвонить будильник, іде відлуння землею, яке кротам не до вподоби. Такий шум тривожить їх, вони не витримують і покидають ділянку.

Нинішньої весни на нашій ділянці подекуди звилися купки виритої землі, але їх значно менше, ніж торік. Але що робити, я вже знаю.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?