Нарешті рівняни перемогли! | Газета 7 Днів

Нарешті рівняни перемогли!

17.03.2019 15:33
Переглядів:292

Рівненські міні-футболісти перервали свою чотиримісячну восьмиматчеву безвиграшну серію у чемпіонаті Екстра-ліги. У Хмельницькому команда Станіслава Гончаренка перемогла “Сокіл” - 3:2.

За дивним збігом, саме “Сокіл” був останньою «жертвою» рівнян у нинішньому сезоні: 17-го листопада минулого року «кардиналівці» розгромили «соколят» - 7:0.

Гості дуже швидко реалізували свою ігрову перевагу. Передачею Олександра Басича скористався Максим Мануйленко. Втім, перед перервою господарі відігралися - Богдан Кручек головою замкнув удар партнера.

А після відпочинку стрімка контратака “Сокола” завершилася влучним ударом того ж Кручека – 2:1. Після цього господарі перевели гру у спокійне русло, а ось Станіслав Гончаренко замінив голкіпера на п’ятого польового - Андрія Ардашнікова. І за три хвилини до сирени “Кардинал-Рівне” вирвав перемогу. Спершу відзначився Мануйленко, а через десяток-другий секунд Ігор Салтанов наважився на удар із середньої відстані і влучив – 3:2.

Ця перемога може повернути нашій команді психологічну впевненість у своїх силах – перед заключною грою регулярного чемпіонату з лідером, столичним «ХІТом».