Шестирічна дитина впала зі сходів | Газета 7 Днів

Шестирічна дитина впала зі сходів

27.03.2019 13:25
Переглядів:370

Поліцейські натрапили  на відео в одній з соціальних мережах, на якому батько штовхнув свою дитину і та впала зі сходів.

В ході перевірки поліцейські ювенальної превенції встановили, що 22 березня близько 19 години на ганку магазину в центрі Вараша 46-річний батько силоміць витягнув доньку із приміщення торгового закладу, навмисне штовхнув її, внаслідок чого дівчинка впала зі сходів.

 У вказаній родині виховується четверо малолітніх дітей. В поле зору правоохоронців чи соціальних служб сім’я не потрапляла. Як стало відомо, матір на той час  перебувала на стаціонарному лікуванні, тому за дітьми доглядав і займався їхнім вихованням батько.

 Про вказану подію донька матері розповіла не одразу. Оскільки видимих тілесних ушкоджень на дитині не було, до лікарні не зверталися. Розголосу цьому інциденту надало відео у соціальних мережах.

 Причину своїх протиправних дій батько правоохоронцям пояснити відмовився.

 У відділі комунікації поліції у Рівненській області повідомили, що на 46-річного жителя Вараша складено протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) та частиною 1 статті 173-2 КУпАП (вчинення насильства у сім`ї). Протоколи будуть направлені на розгляд до місцевого суду.

 Крім того, шестирічну дівчинку направлятимуть на додаткове медичне обстеження, за результатами якого прийматиметься остаточне рішення.

 Також про подію поліцейські поінформували відповідні служби для взяття сім`ї під соціальний супровід та постановки на облік дитини, яка опинилась в складних життєвих умовах.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?