Щоб отримати путівку, треба поновити медичну довідку | Газета 7 Днів

Щоб отримати путівку, треба поновити медичну довідку

29.03.2019 13:34
Переглядів:738

Ветерани війни та особи з інвалідністю, які більше ніж три роки перебувають на обліку для отримання санаторно-курортної путівки в управлінні праці та соціального захисту населення м. Рівне та протягом цього періоду не отримували такої путівки, мають поновити медичну довідку форми 070/о.

Цей документ видає сімейний або лікуючий лікар. Непоновлення такої довідки особою, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, може обернутися її зняттям з обліку. Тобто тих, хто став на облік до 1 січня 2016 року, знімуть з обліку, якщо вони не подадуть оновлені медичні довідки форми 070/о.

Такі умови передбачені абзацом другим пункту 5 Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187, відповідно до змін, внесених постановою редакції Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110.

Анна ІГНАТОВА, начальник відділу соціально-побутового обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 7 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?