Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Майбутні перукарі переймають досвід у професіоналів | Газета 7 Днів

Майбутні перукарі переймають досвід у професіоналів

03.04.2019 09:27
Переглядів:335

Слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Перукар (перукар-модельєр)» мають унікальну можливість під час навчання отримувати професійний досвід на різноманітних семінарах і практикумах, вдосконалювати навички, розширювати професійний світогляд. Так, за ініціативи викладача Анни Зотік і майстра виробничого навчання Оксани Підлісної майбутні майстри побували на відкритті школи-студії відомої кампаній в індустрії краси - «Eстель».

За словами педагогів, навчальний заклад співпрацює зі студією «Eстель» з моменту ліцензування професії перукаря. Тісна співпраця, різні формати взаємодії та підвищення професійного рівня слухачів дозволяють майбутнім перукарям володіти сучасними техніками колорування, догляду за волоссям. Провідні технологи діляться новинками ринку перукарських послуг, власним цікавим і цінним досвідом, інвестують у нове покоління кваліфікованих робітників.

Ділиться Оксана Підлісна: «Нам випала висока честь першими з усіх навчальних закладів міста Рівного відвідати професійний семінар у новій школі-студії, який підготувала провідний технолог «Естель» Лариса Савочкіна».

Слухачам сподобалися сучасні зали, креативне оформлення та новітнє устаткування студії.

Анна Зотік поділилася: «Цікавим був обмін досвідом, враженнями та ідеями, які в майбутньому допоможуть оформити власну перукарню чи салон, врахувати тенденції та професійні робочі зони».

 

Технолог зацікавила присутніх інтерактивним форматом семінару, відкрила секрети роботи преміум - сегменту бренду Couture (Кутюр).

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?