Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Зареєструвати ФОП можна он-лайн | Газета 7 Днів

Зареєструвати ФОП можна он-лайн

03.04.2019 12:50
Переглядів:376

Зареєструвати фізичну особу-підприємця, юридичну особу, громадську організацію або отримати інформацію з усіх реєстрів Мін`юсту чи дані про електронний цифровий підпис можна швидко і зручно на порталі «Он-лайн будинок юстиції» (http://online.minjust.gov.ua).

За допомогою цього електронного сервісу можна також отримати повторні документи, та відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, якщо ви загубили чи втратили свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені тощо. Або слідкувати за будь-якими змінами в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо власного майна і отримувати про це інформацію на телефон чи електронну пошту за допомогою послуги «СМС-Маяк».

За словами начальниці Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксани Сальчук, «Он-лайн будинок юстиції» - це перш за все, ініціатива спрямована на те, щоб забезпечити громадян сучасними і зручними послугами, які вони зможуть отримати в мережі Інтернет. Мешканці Рівненщини можуть самостійно розібратися з доступним та зрозумілим інтерфейсом порталу.

До вже звичних сервісів Мін’юсту розробники «Он-лайн будинку юстиції» у найближчий час планують додати понад 20 нових сервісів, серед яких: державна реєстрація громадських організацій без статусу юридичної особи;

подача електронної заяви на реєстрацію національних та міських ЗМІ;

державна реєстрація припинення громадських об’єднань зі статусом юрособи;

подача електронної заяви про видачу свідоцтва про народження дитини;

подача електронної заяви до органів соціального захисту населення про призначення допомоги при народженні на підставі отриманого свідоцтва про народження;

оплата боргу та інших платежів у виконавчому провадженні он-лайн; отримання довідки про сплату чи не сплату аліментів відповідними категоріями стягувачів та інші.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?