Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Недобуд на Коновальця у Рівному | Газета 7 Днів

Недобуд на Коновальця у Рівному

04.04.2019 15:16
Переглядів:822

Депутати шукають гроші на садок, а МЕГУ знову подав до суду.

Поки депутати дискутують, де взяти гроші на будівництво дитячого садочка на місці занедбаного довгобуду на вулиці Коновальця у Рівному, МЕГУ знову пішов до суду. Цього разу приватний рівненський ВНЗ подав касаційну скаргу на рішення апеляційного суду, згідно з яким місто має сплатити МЕГУ близько двох мільйонів гривень замість восьми, як того прагнув навчальний заклад.

Нагадаємо, 14 лютого Рівненський Північно-західний апеляційний господарський суд прийняв рішення стягнути з Рівненської міської ради на користь МЕГУ 1 мільйон 950 тисяч гривень безпідставно набутих коштів, 19 500 гривень інфляційних втрат і 29 537 гривень витрат зі сплати судового збору за подання позовної заяви. А в задоволенні позову в частині стягнення 7 мільйонів 414 тисяч 741 гривні інфляційних втрат і 1 мільйона 887 тисяч 574 гривень збитків відмовив. Однак Рівненська міська рада не сплатила кошти у призначений судом термін, на що приватний вищий навчальний заклад подав касаційну скаргу.

Тим часом і під час сесії Рівнеради, і на засіданні бюджетної комісії депутати гучно дискутували про те, де ж взяти 130 мільйонів гривень на реконструкцію недобудованого приміщення дитячого садка на вулиці Коновальця. Чимало міських обранців обурила ця сума. На їхню думку, вона занадто велика як для дошкільного закладу на 200 місць. На що міський голова Володимир Хомко зауважив, що проект розроблявся з урахуванням побажань батьків, які долучилися до створення проекту. Відтак, якщо хтось має бажання здешевити вартість будівництва дитсадка, позбувшись деяких опцій, повинен буде насамперед поспілкуватися з батьками-активістами.

На сесії депутати проголосували за те, щоб передати функції замовника будівництва обласному УКБ. Під час бюджетної комісії заступник директора обласного департаменту з питань будівництва та архітектури Вадим Бобріков сказав, що вже виділено 5 тисяч гривень з обласного бюджету:

– Хай ця цифра вас не тривожить. Це така вироблена методика, за якою ми виділяємо будь-яку цифру лише для того, щоб включити об’єкт у план закупівель і провести тендер. 27 березня оголошений тендер, і в межах півтора-два місяця відбудуться торги. Щодо фінансування, то поки що це єдині кошти, виділені на цей проект. Зрозуміло, що ми не будуємо за 5 тисяч, але маємо можливість провести тендер і визначити переможця. Нещодавно на засіданні ДФРР у Києві був затверджений перелік наших перехідних проектів, які будуть профінансовані цього року. Формально у нас залишається в резерві 60 мільйонів гривень.

Якщо місто має на меті залучити кошти ДФРР, то має бути готове профінансувати не менше ніж десять відсотків вартості будівництва, пояснив Бобріков. На час розгляду проекту у фонді місто має надати гарантійний лист про виділення цих коштів.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?