Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Першоквітневий жарт спровокував ажіотаж у Рівному | Газета 7 Днів

Першоквітневий жарт спровокував ажіотаж у Рівному

04.04.2019 14:52
Переглядів:1013

Рівненські багатодітні мами поспішили до управління соцзахисту, щоб, бува, не втратити допомоги на своїх чад.

Інколи просто диву даєшся, як мало треба для того, аби посіяти паніку навіть у такому цілком цивілізованому соціумі, як, здавалося б, наш. От взяти, для прикладу, ажіотаж, що зчинився цими днями в міському управлінні праці та соціального захисту, де вишикувалися черги багатодітних мам. Як виявилося, жінок збентежив запущений кимось у соцмережах звичайний фейк.

Підґрунтям для соціальної напруги, зі слів начальника міського управління соціального захисту Віри Мельник, послужило чиєсь хибне тлумачення урядового документа. Йдеться, зокрема, про прийняту Кабміном 13 березня цього року постанову за № 250, якою затверджено Порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

– Згідно з цією постановою,– розповідає Віра Миколаївна,– з 1 квітня 2019 року багатодітним сім’ям надано право на отримання допомоги на третю та кожну наступну дитину, якій не виповнилось 6 років. Допомога, до слова, призначається у розмірі 1700 гривень і виплачується щомісяця. Втім хтось помилково чи, може, вмисне, як зараз кажуть, прикольнувся (адже 1 квітня – День сміху) і розповсюдив в одній з соцмереж неправдиву інформацію про те, що документи на отримання цієї допомоги будуть приймати лише впродовж п’яти днів. Ось тут й почалося масове паломництво. У понеділок, 1 квітня до нас звернулося із заявами на призначення допомоги на третю і кожну наступну дитину, яка виховується в багатодітній сімї, 77 осіб, а у вівторок ще більше –  98 матусь. Зважаючи на ситуацію, що склалася, хочу заспокоїти багатодітних сімей. Повідомляю, що при подачі у період з квітня по червень включно документів для отримання допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, зазначена допомога буде призначена з 1 квітня 2019 року.

На обліку в місті Рівне перебуває 2687 багатодітних сімей, у яких виховується 8882 дітей. 1235 таких сімей  користуються пільгами з оплати за житлово-комунальні послуги.

Начальник відділу прийому державних допомог міського управління праці та соцзахисту Наталія Нидзелик нагадала батькам з багатодітних родин міста Рівного, що для отримання допомоги їм необхідно звернутися за адресою: вул. Соборна, 12 (каб. 7, 8). При цьому треба мати з собою для подачі копії (з пред’явленням оригіналів) таких документів:

-                            паспорта й ідентифікаційного коду обох батьків;

-                            посвідчення батьків багатодітної сім’ї;

-                            посвідчення дитини багатодітної сім’ї;

-                            свідоцтва про народження всіх дітей;

-                            рахунок з банку, відкритий на отримувача допомоги.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?