Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

ЦПМСД «Ювілейний» пропонує рівнянам поміряти тиск і визначити рівень цукру в крові | Газета 7 Днів

ЦПМСД «Ювілейний» пропонує рівнянам поміряти тиск і визначити рівень цукру в крові

05.04.2019 12:55
Переглядів:563

Традиційно 7 квітня, коли в Україні відзначається Всесвітній день здоров’я,  в  КЗ ЦПМСД «Ювілейний» буде організовано проведення диспансеризації населення, вимірювання артеріального тиску та визначення рівня цукру в крові. Адже саме ці прості й доступні кожному методи є запорукою здоров’я й життя.

Разом з тим, доречно згадати стародавній вислів: мистецтво продовжити життя це мистецтво не скорочувати його.

Здоровий спосіб життя (ЗСЖ) спосіб життя окремої людини з метою профілактики хвороб і зміцнення здоров'я.

Таким чином, здоровий спосіб життя є спосіб життєдіяльності, що відповідає генетично обумовленим типологічним особливостям даної людини, конкретним умовам життя і спрямований на формування, збереження і зміцнення здоров'я з метою повноцінного виконання людиною її соціально-біологічних функцій.

У встановленні здорового способу життя для кожної людини необхідно враховувати як його типологічні особливості так і віково-статеву приналежність і соціальну оточення, в якому вона живе.

Важливо розуміти, що кожна людина здатна змінювати середовище свого проживання в межах свого житла, робочого місця, правильно вибираючи місця для відпочинку, тим самим зменшуючи можливі шкідливі впливи навколишнього середовища. Здоровий спосіб життя дає велику свободу і владу над власним життям, роблячи її більш плідною, якісної і тривалою. Щоб досягти цього, людина має насамперед стати носієм ідеї здоров'я як основного життєвого пріоритету - ця проблема і є найважливішим завданням застосування соціальних технологій в даній сфері.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?