Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Як створювати віртуальну 3D реальність | Газета 7 Днів

Як створювати віртуальну 3D реальність

07.04.2019 12:25
Переглядів:387

Вчать у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Створювати тривимірні зображення, дизайни інтер’єрів та екстер’єрів, а також 3D-анімації, різноманітні моделі та зображеннявчать слухачів курсу «Створення тривимірної графіки в програмі Autodesk 3ds Max» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.Софія Віюк прийшла на навчання за направленням Рівненського міського центру зайнятості. Дівчина вражена можливостями, які дозволяє втілювати в життя вивчена ними програма:– Ми вивчили дуже цікаву програму Autodesk 3ds Max. Після навчання я зрозуміла, що за її допомогою можна моделювати не тільки інтер’єри та екстер’єри, а й різноманітні моделі та форми для комп’ютерних ігор. Дуже круто, що ми не тільки виконували роботи на комп’ютерах, але й мали можливість за допомогою спеціальних ВР-окулярів споглядати у тривимірному просторі ті інтер’єри, які ми створювали на екрані. Це новітня технологія, яка набирає все більшої популярності. Виготовивши панорамну картинку з детальним проробленням картинки, можна надіслати замовнику посилання на телефон, а він з допомогою ВР-окулярів може детально роздивитися дизайн приміщення у всіх деталях і з різних сторін. Також ми змогли роздрукувати на 3d-принтері створені нами моделі масок, шахових фігур та інших предметів, які ми створювали для облаштування наших віртуальних інтер’єрів.

Загалом, того дня свої роботи захищали дев’ятеро слухачів. Окрім рівнян, у навчальному закладі, що знаходиться у Рівному на вулиці Пирогова, 8, навчалися слухачі з інших міст та областей. У всіх залишилися приємні враження від терплячих та досвідчених вчителів, умов навчання, потужних комп’ютерів, на яких вони практикувалися. Іногородні, крім того, дякували за чудові умови проживання в гуртожитку центру, який на період навчання зареєстрованим безробітним надається безкоштовно. Викладач курсу «Створення тривимірної графіки у програмі Autodesk 3ds Max» Василь Зданевич переконаний, що знання, отримані безробітними, обов’язково будуть сприяти їх подальшому працевлаштуванню: – Програма, яку вони вивчили, використовується спеціалістами різних галузей: архітекторами, художниками, дизайнерами. 3DS Max підходить як для створення фотореалістичних зображень, так і для моделювання меблів або предметів декору, які потім можна надрукувати на 3d-принтері. За допомогою спеціальних візуалізаторів можна створити надзвичайно якісну кінцеву картинку: з тінями, бризками води, переломлюванням променів світла. Нині цей напрям дуже актуальний, затребуваний у багатьох галузях, починаючи від дизайну приміщень і закінчуючи створенням об’єктів для ігрової індустрії. Про те, як стати слухачем навчального закладу, розповіла заступник директора РЦПТО ДЦЗ Оксана Зигалова: – Якщо людина перебуває на обліку в службі зайнятості, то фахівці з профнавчання обов’язково надають їй таку інформацію: про графік формування всіх навчальних груп і з вивчення курсу створення тривимірних зображень у програмі Autodesk 3ds Max теж. Проводиться попередній відбір з бажаючих навчатися за цим напрямом. Крім того, у нас є тестовий відбір безпосередньо в РЦПТО, адже це досить специфічна спеціальність, яка вимагає певного рівня базових знань. Якщо ж людина не є зареєстрованою в центрі зайнятості як безробітна, але має бажання освоїти у нас певну професію, то є варіант навчання за власні кошти або ж за кошти роботодавця. Зареєстровані безробітні навчаються за кошти Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття. Основним показником якості навчання у Ріненському центрі ЦПТО ДЦЗ є подальше успішне працевлаштування безробітних, які освоїли нову професію. Відтак, фахівці ЦПТО тішаться, що на подібних заходах, як нинішнє підсумкове заняття, серед запрошених експертів-роботодавців – колишні випускники центру. Програму Autodesk 3ds Max у навчальних залах РЦПТО опановувала рівнянка Ірина Сулятинська. Нині вона має власну дизайн-студію: – Шість років тому я теж навчалася за цим напрямом. На той час в Україні взагалі мало де можна було здобути такі якісні знання, як тут, у нашому РЦПТО. Хочу підкреслити, що сьогоднішні випускники демонструють дуже хороші дизайнерські навички, їхні роботи виконані на високому рівні. Впевнена, з працевлаштуванням ні в кого з них не виникне проблем.

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?