Без глядачів – і без позитивного результату | Газета 7 Днів

Без глядачів – і без позитивного результату

07.04.2019 22:18
Переглядів:182

У стартовому матчі весняної частини сезону рівненський "Верес" у Млинові поступився команді "Черкащина-Академія" і завершив друге коло чемпіонату на шостій позиції. У третьому колі рівняни проведуть чотири домашніх поєдинки і п'ять виїзних.

Цей поєдинок "Верес" грав за порожніх трибун стадіону "Колос" – через поведінку уболівальників під час домашнього матчу про "Чайки" восени минулого року. Тоді один з уболівальників вибіг на поле і застосував фізичну силу до бокового судді. І в суботу найзавзятіші прихильники «Вереса» вболівали з-за Вже на третій хвилині гри новачок рівнян Дмитро Пріхна перед власними воротами притримав за футболку гравця суперників і арбітр призначив пенальті. Та удар Андрія Сторчоуса з 11-метрової позначки Максим Бабійчук парирував.

Господарі зробили кілька гострих випадів - удар Олега Маїка парирував воротар гостей Олексій Майборода, а «постріл» Антона Яременка влучив у стійку воріт. Надалі команди перейшли до комбінаційної гри і до перерви чогось вартого увазі не створили.

Одразу після відпочинку захисник "Вереса" Ярослав Рафальський знову потривожив захист черкащан, але знову вдало зіграв Майборода. А ось контрвипад гостей закінчився вдалим ударом Олександра Медведя, який переграв Максима Бабійчука - 0:1. Далі черкащани зіграли від оборони і зберегли вигідний для себе результат.

За підсумками двох кіл перше місце посідає житомирське «Полісся» - 33 пункти, далі розташувалися «Минай» (31), вінницька «Нива» (29), "Черкащина-Академія" і ФК «Калуш» (по 29). Саме з калушанами 13 квітня рівняни гостьовим матчем і розпочнуть третє коло.