Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

На Соборній облаштують новий сквер | Газета 7 Днів

На Соборній облаштують новий сквер

10.04.2019 13:20
Переглядів:767

Всеукраїнський конкурс на кращий проект облаштування скверу на розі вулиць Соборної й П. Дорошенка оголосили в Рівному.

Міська влада запрошує архітекторів із інших міст долучитися до конкурсу.

Площа майбутнього скверу – 690,2 квадратного метра, нині вона вільна від забудови. Майбутніх проектантів просять знайти краще просторове і композиційне рішення для скверу, яке метафорично відобразить образ цього історичного району міста, котрий колись називався «Воля».

Автори кращих пропозицій отримають фінансову винагороду. Призовий фонд конкурсу – 30 тисяч гривень. Переможець конкурсу крім премії в розмірі 15 тисяч гривень матиме переважне право на розробку проектної документації. Підсумувати конкурс мають намір у вересні цього року. 

– Плануємо зараз оголосити два всеукраїнські конкурси. Перший, пробний по цьому скверу. Другий стосуватиметься благоустрою площі, що за кінопалацом «Україна» аж до вулиці Директорії,– розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.– Щоб повністю змінити концепцію цієї території. Що саме там буде, поки не знаємо, будемо обирати разом. Це буде глобальний всеукраїнський конкурс. Щоб могли взяти участь українські, але не лише рівненські архітектори. Можливо, вималюється щось фантастично хороше, чого ми навіть уявити не можемо.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?