Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Безоплатна правова допомога доступна і для інвалідів | Газета 7 Днів

Безоплатна правова допомога доступна і для інвалідів

11.04.2019 16:48
Переглядів:703

Первинну правову допомогу в Українці можуть безкоштовно отримати всі громадяни незалежно від рівня доходів і соціального статусу, в тому числі особи з тяжкою інвалідністю.

Уже кілька років у нашій країні працює система центрів безоплатної правової допомоги. А ось безоплатною вторинною правовою допомогою, яка стосується судових справ (оформлення документів для звернення до суду, послуги адвоката для представництва інтересів громадян у суді та правоохоронних органах), можуть скористатися представники лише окремих категорій населення.

Однак існує категорія громадян, котрим навіть безоплатна правова допомога малодоступна. Люди незрячі, глухі або на візках не можуть самостійно дістатися місця консультування. Що вже казати про лежачих хворих, які навіть зі сторонньою допомогою не можуть поїхати до найближчого центру, чи дітей-інвалідів? Проте й у них є шанс.

Про це подбали фахівці центрів безоплатної правової допомоги, які намагаються врятувати кожну людину та встановити справедливість. Інформацію про адресу найближчого центру чи бюро безоплатної правової допомоги, а їх в Україні діє понад 500, можна отримати за номером контакт-центру 0-800-21-31-03 (безкоштовно, цілодобово).

Любов БОРОВСЬКА, голова Рівненської обласної організації УТОС

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?