Домашня невдача рівненських баскетболістів | Газета 7 Днів

Домашня невдача рівненських баскетболістів

14.04.2019 21:54
Переглядів:240

Несподіваною поразкою від суперника закінчився перший поєдинок баскетболістів БК «Рівне-ОШВСМ» з криворізьким клубом «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ».

Після впевненого початку рівнян гості доволі швидко оговталися і дали бій господарям: 17:17 – після першої чверті, 35:35 – після другої. А ось третя десятихвилинка пройшла за повної переваги криворізців – 20:11. І хоча в заключній десятихвилинці рівняни дещо «підправили» ситуацію, проте гру врятувати не вдалося – 69:73.

Зате на другий день підопічні Михайла Перевєрзія взяли упевнений реванш. Після рівної боротьби у першому таймі – 42:39, у третій чверті господарі буквально винесли суперника 28:9. І доля зустрічі була вирішена  - 90:60.

Поразка у перший день відкинула рівнян на третю позицію, адже БК «Тернопіль» виграв один матч у лідера – камянського «Прометея» - і перебрався на друге місце.

У п’ятницю-суботу наша команда приймає «Ніко-Баскет» з Миколаєва.