Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Грошей на всіх не вистачить | Газета 7 Днів

Грошей на всіх не вистачить

15.04.2019 11:26
Переглядів:604

Місяць тому збіг строк прийому заявок від ОСББ Рівного на участь у Муніципальній програмі сталого розвитку. Тепер слово за дорадчим комітетом, який і визначить, хто саме і скільки має шанс отримати в цьому році фінансової допомоги з міського бюджету на реалізацію проектів з поліпшення житлово-комунальних умов.

Про те, скільки об’єднань співвласників претендує в 2019-му на підтримку з боку міста, журналістові «7 днів» розповів начальник управління економіки Микола КИРЕЯ:

 – На участь у Муніципальній програмі сталого розвитку цього року зголосилося 145 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Серед поданих заявок 51 стосується ліфтів, що говорить про критичну ситуацію, яка склалася з їхнім технічним станом. Аби ми змогли профінансувати свою частку всіх поданих на участь у муніципальній програмі проектів, з міського бюджету необхідно виділити понад 72 мільйони гривень. Скільки буде насправді, стане відомо після розгляду цього питання на сесії міської ради, яка запланована на останній четвер квітня. А тоді вже дорадчий комітет й відбере проекти до участі у програмі.

Щоправда, зробити це (назвати щасливчиків-переможців) буде вкрай складно. За попередніми прогнозами, Рівнерада має намір виділити цього року на муніципалку близько 30 мільйонів гривень. Цієї суми вистачить на втілення менш як половини поданих проектів. Тобто ситуація доволі серйозна. Особливо взявши до уваги той факт, що на реалізацію поданих проектів із капремонтів і заміни ліфтів з міського бюджету треба було б виділити 37,5 мільйона гривень. Будемо сподіватися на оптимальне вирішення цієї гострої проблеми.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?