Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Мешканці гуртожитку зустрічають всеукраїнський День довкілля | Газета 7 Днів

Мешканці гуртожитку зустрічають всеукраїнський День довкілля

16.04.2019 11:50
Переглядів:379

Щорічно, у третю суботу квітня, в Україні відзначають День навколишнього середовища. У містах і селах відбувається загальна весняна толока - заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об'єктів, упорядкування узбіччя, набережних, популяризація дбайливого ставлення до природи.

Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

Напередодні великого прибирання мешканці гуртожитку Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості влаштували свою толоку.

Вихователь центру Ірина Гарнага із вдячністю коментує: «Слухачі завжди активно відгукуються на ініціативи навчального закладу, дружно та весело приступають до роботи, адже навколишня територія – це і їхнє обличчя, зона їхнього комфорту. Ми назвали свій захід «Майбутні професіонали за чисте довкілля!». Гадаю, така злагоджена командна робота – важлива якість відповідальних та ініціативних  громадян».

 Майбутні кваліфіковані електрозварники, робітники фермерського господарства, перукарі, кухарі, кондитери, манікюрними, косметики, які приїхали на навчання з різних куточків України та проживають у гуртожитку РЦПТО на вул. І.Підкови,17а, подбали не лише про територію навчального закладу. Толока охопила і прилеглі місця. Гамірний «загін добровольців» власним прикладом продемонстрував: гуртом і роботу легше робити, і відпочивати веселіше!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?