Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Найбільше кухарів-самоучок зі Львівщини | Газета 7 Днів

Найбільше кухарів-самоучок зі Львівщини

16.04.2019 08:56
Переглядів:158

До Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості звертаються кухарі-самоучки з усіх куточків України. Саме цей навчальний заклад отримав право оцінювати результати неформального навчання осіб, що мають практичні навички і знання з кухарської справи.

Так склалося, чимало робітників різних закладів працює нині без відповідних документів про професійну освіту. Все частіше роботодавці та й самі кухарі прагнуть змінити ситуацію, підтвердити робітничу кваліфікацію, отримати новий статус і нові можливості, тому й звертаються до навчального закладу державної служби зайнятості. На базі навчально-виробничого комплексу РЦПТО, що на вул. І. Підкови, 17а у Рівному, претенденти готуються до здачі теоретичного матеріалу та виконують кваліфікаційну роботу – готують кваліфікаційні страви на відповідний розряд. Такий іспит триває два дні. За його ходом спостерігає досвідчена кваліфікаційна комісія із числа роботодавців та педагогів. Після здачі тестів претендент на навчальній кухні-лабораторії, строго дотримуючись рецептур та відповідно до меню, працює над практичним завданнями.

70-й претендент, кухар Клітна Руслана приїхала з м. Броди Львівської області. Жінка поділилася, що працювала у сфері торгівлі, згодом була підприємцем, а тепер планує працювати у дитячому закладі. Отож, їй необхідно офіційно підтвердити вміння і знання, отримати кваліфікаційний розряд та свідоцтво. Смачні страви, оперативність, мобільність, акуратність та висока відповідальність – ось якості 35-річної дружини військовослужбовця, мами двох дітей та відмінного дитячого кухаря. Якісно приготовлені та чудово презентовані  овочевий суп із бобовими, рибні котлети, картопляне пюре, пельмені та солодкий омлет, а також знання та впевненість претендента відзначили голова і члени кваліфікаційної комісії – Аліса Хагенбрух, Надія Юрчук та Олена Самолюк-Холодова.

Старший майстер РЦПТО, секретар комісії Майя Сульжик із задоволенням коментує: «Найбільша кількість кухарів-самоучок приїжджає саме із Львівщини. Приємно, що люди знають про нас, наважуються підтвердити кваліфікацію, прагнуть офіційного статусу кухаря. У нас створено чудові умови для підготовки і виконання кваліфікаційної роботи, із претендентами працюють досвідчені майстри виробничого навчання».

Отож, команда професіоналів зростає. Долучайтеся! Подавайте заявки у центри зайнятості, телефонуйте або пишіть до Рівненського центру ПТО ДСЗ.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?