Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Незаконна зброя: здати її – шанс уникнути проблем | Газета 7 Днів

Незаконна зброя: здати її – шанс уникнути проблем

18.04.2019 19:31
Переглядів:1404

Минув лише тиждень від початку місячника добровільної здачі зброї, а до Рівненського відділу поліції вже принесли 16 її одиниць.

Рівняни з власної волі здали правоохоронцям, зокрема, одну нарізну і 9 гладкоствольних мисливських рушниць (в тому числі 6 зареєстрованих). Серед «трофеїв» – і по три взірці холодної та саморобної зброї, а також газовий пістолет. Позбутися незаконної зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів і спеціальних засобів, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності, всі охочі мають можливість до завершення профілактичних заходів, які триватимуть до 5 травня.

Добровільно здана технічно справна мисливська зброя, спеціальні засоби самооборони після перевірки, чи не перебувають вони в розшуку, можуть бути зареєстровані на громадян у встановленому законом порядку.

Згідно з чинним законодавством зброю та спецзасоби померлих власників їхні родичі повинні також добровільно здавати у п’ятиденний строк в органи внутрішніх справ, де вони зберігаються до вирішення питання про спадщину. Зберігання ж зброї і спецзасобів без відповідного дозволу тягне за собою притягнення громадян до відповідальності та конфіскації зброї.

Принагідно нагадаю, що за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачена кримінальна відповідальність: позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Отож, не варто шукати собі пригод, якщо є слушна нагода їх уникнути.

Місячники добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спеціальних засобів стійко увійшли у практику роботи органів внутрішніх справ і проводяться не менш як двічі на рік. І це дає свої позитивні результати у боротьбі з незаконним обігом вказаних предметів і матеріалів.

Юрій ЛЕСЬКО, начальник відділу превенції Рівненського відділу поліції

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?