Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Потужний тренінг для майбутніх підприємців | Газета 7 Днів

Потужний тренінг для майбутніх підприємців

25.04.2019 10:38
Переглядів:439

23 квітня, у рамках дії проекту Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» (2017-22 рр.)  та програми «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес», на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся тренінг «Генеруй бізнес-ідею».

 

Цікавий та динамічний захід для слухачів РЦПТО, які навчаються за напрямом «Підприємець – початківець», провели потенційні тренери МОП - старший майстер Віктор Красовський, викладач Андрій Подлевський та викладач Львівського ЦПТО Леся Доскуч. У рамках «польової роботи» (апробація курсів на місцевому рівні) та з метою сприяння реалізації освітньої програми, навчальний заклад відвідали також майстер-тренери МОП Азад Рагімов (Азербайджан) та Айсулу Мейманканова (Киргизстан).

 

До учасників у тренінгу долучилися заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Тетяна Новорок, заступники директора РЦПТО  Людмила Абрамова, Руслана Бодренко, методист Валентина Кузнєцова та колеги – потенційні тренери із Млинова, Радивилова, Дубна.

 

Як зауважили майстер-тренери, заняття пройшли відповідно до вимог та методик МОП та на високому рівні, що дозволить у подальшому присвоїти статус тренерів МОП рівненським викладачам.

 

  На заняттях використовуємо ігрові методики та мозковий штурм, – розповідає Віктор Красовський. – Як результат, усі оперативно визначилися із бізнес-ідеями, котрі втілюватимуть у життя після складання бізнес-планів.

 

Тренер доклав максимум зусиль, аби навчання слухачів було цікавим, провокувало бажання сміливо обирати галузь для майбутньої діяльності, досліджувати ринок, сперечатися, ініціювати, аргументувати… Віктор Красовський, зокрема, запропонував аудиторії для аналізу і обговорення цибулини, які щойно проросли. Слухачі оглядали рослини, описували їхній стан, прогнозували як цибуля ростиме далі і що вплине на її ріст. Важливий меседж - так само і з бізнесом: вдала бізнес-ідея, середовище та інші чинники впливають на розвиток бізнес-справи.

 

Слухачі активно долучилися до  ігрових вправ, пропонували власні рішення та несподівані ходи. На тренінгу активно генерували та обговорювали можливі бізнес-ідеї, відстоювали та аргументували власні позиції й думки.

 

Для кращого навчання та глибшого розуміння бізнес-процесів, алгоритму формування бізнес-ідеї, а також для складання успішного бізнес-плану, усім слухачам МОП підготувала навчальний посібник «Розпочни свій бізнес», а також рекомендувала вручати його кожному, хто приходить навчатися до РЦПТО.

 

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – один із перших, хто впроваджує передові методики МОП.

 

Тетяна Новорок наголосила, що Рівненська служба зайнятості займає активну позицію щодо використання сучасних форм і методів підготовки конкурентоздатних підприємців. Бо це сприяє максимальній самореалізації громадян та створенню нових робочих місць у регіоні. Особливої наснаги у роботі додає те, що Рівненська область вибрана пілотною для даного Проекту.

 

Приємно, що на заняття завітала і виступила перед присутніми випускниця РЦПТО, учасниця аналогічних тренінгів, нині успішний підприємець Лідія Літвінова. Вона поділилася «рецептами» успіху своєї «Школи для дівчат "LIDY"». А ще зауважила наскільки важливо любити свою справу, вірити у власні сили та, звісно, навчатися. І успіх не забариться!

 

 – Подібні заходи корисні не лише слухачам, - зауважила Людмила Абрамова. – Важливо, що у цьому процесі навчаються та розвиваються й наші викладачі. Новий напрям подання матеріалу, сучасні підходи до викладання, інтерактивний діалог з аудиторією, залучення кращого освітянського досвіду сприяють зміцненню позицій навчального закладу, зростанню авторитету в освітянському середовищі та ефективній роботі із слухачами.

 

Усі сподіваються, що тісні контакти, взаємодія із майстер-тренерами триватимуть і допомагатимуть готувати успішних, вмотивованих, підкованих та ініціативних майбутніх підприємців.

 

Діна МАЗУРКЕВИЧ, РЦПТО ДСЗ

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?