Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Питанням Шрама займеться спеціальна комісія | Газета 7 Днів

Питанням Шрама займеться спеціальна комісія

25.04.2019 12:24
Переглядів:317

Щойно у сесійній залі Рівнеради створили спеціальну комісію для вироблення рішення по ситуації що утворилася довкола підписання контракту з керівником міського КНП ЦПМСД "Центральний".

Нагадаємо, сьогоднішнє сесійне засідання Рівнеради розпочалося з пікету медиків та їх виступів у сесійній залі. Працівники ЦПМСД вимагали депутатів вплинути на начальника міського управління охорони здоров'я Віктора Іськіва, аби він підписав контракт із переможцем кадрового конкурсу на посаду директора центру Олегом Шрамом.

 

У сесійній залі виникла суперечка, адже за регламентом заслуховувати рівнян, які приходять на сесію з пікетом або іншими вимогами, можна о 12 годині.

 

Міський голова Володимир Хомко, зважаючи на суспільний резононас, поставив на голосування питання щодо зміни регламенту 25 квітня і 37 міських депутатів проголосували, щоб заслухати медиків ЦПМСД «Центральний» ще перед розглядом питань порядку денного.

 

Також 33 депутати підтримали рішення, щоб заслухати усіх рівнян, які прийшли сьогодні на сесію міської ради, ще перед початком розгляду питань.

 

Від трудового колективу ЦПМСД «Центральний» виступив Микола Гнатків, який  вимагав затвердити Олега Шрама на посаді керівника медзакладу. Бо колектив його підтримує і називає кращим керівником. Якщо ж їхню думку депутати проігнорують, то на Великдень медики перекриють Соборну.

 

У свою чергу депутати вирішили вислухати аргументи і начальника міського управління охорони здоров’я Віктора Іськіва. Він пояснив, що конкурс у медзакладі відбувся на посаду головного лікаря. Відповідно до медреформи, має бути директор, а не головний лікар. Але зміни і досі не внесли до статуту ЦПМСД «Центральний». Тому Олега Шрама не затвердили на посаді.

 

Заступник міського голови Галина Кульчинська, зазначила, що має висновки харківської групи експертів щодо законності проведеного у ЦПМСД «Центральний» конкурсу.

 

За їх словами, конкурс мали проводити на посаду директора, а не головлікаря. Адже такої посади як головний лікар уже немає, а вакантною була посада директора. Загальний висновок харківських юристів - конкурс був проведений правильно.

 

Тож Володимир Хомко доручив створити комісію, до якої увійдуть представники усіх депутатських фракції міськради. Вона вивчить питання щодо обрання директора ЦПМСД «Центральний». Очолить комісію заступник міського голови Сергій Васильчук.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?