Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Суд відмовив МЕГУ | Газета 7 Днів

Суд відмовив МЕГУ

25.04.2019 13:18
Переглядів:800

Касаційний господарський суд у Києві 23 квітня остаточно вирішив долю недобудованого садочка на вулиці Євгена Коновальця в Рівному.

Касаційна скарга була сформована через невиплату коштів з бюджету на користь МЕГУ в зазначений судом другої інстанції термін, міська влада затягнула з цим процесом. Однак, суд відмовив у задоволенні позову університету. Тому з міського бюджету мають сплатити вишу 1 мільйон 950 тисяч гривень замість 11 мільйонів. А приміщення недобуду планують реконструювати і таки створити тут новий дитячий садочок.

Нагадаємо, в 2007 році університет придбав будівлю недобудованого садочка у міста за 1,95 мільйона гривень. Її планували використати під навчальний корпус. Майже через 10 років, у 2016-му, управління комунальною власністю міськвиконкому через суд розірвало договір купівлі-продажу незавершеної будови. У листопаді 2017 року МЕГУ надіслав до міської ради прохання повернути 1 мільйон 950 тисяч гривень та суму збитків, завданих розірванням договору, оцінивши їх майже в 11 мільйонів. Почалася судова тяганина, крапку в якій цього тижня й поставив Касаційний господарський суд.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 13 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?