Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Знаки зодіаку повернулися на Лебединку | Газета 7 Днів

Знаки зодіаку повернулися на Лебединку

25.04.2019 12:49
Переглядів:312

Упродовж місяця єдиний в Україні музей кованої скульптури, що став своєрідною візитівкою Рівного, пережив дві неординарні події: демонтаж і відродження.

Щоправда, тепер, аби надалі уникнути всіляких прикрих ситуацій, у парку Молоді, де розташована алея кованих фігур, встановили попереджувальні таблички.

Поневіряння кованих скульптур почалося після неприємного інциденту. Металеві Близнята впали на 9-річну дівчинку, і її мама написала заяву до поліції. Відтак засновниця фестивалю «Металеве серце України» Ніна Крока, а заодно і музею кованих скульптур у Рівному, вирішила прибрати з Лебединки знаки зодіаку. Вчинила так, бо, з її слів, не хоче відповідати за те, що фігури можуть травмувати тих, хто на них вилазить і за них чіпляється.

Металеві знаки зодіаку повернулися на своє звичне місце завдяки міському голові, після особистого його втручання в ситуацію.

Пряма мова

 

Міський голова Рівного Володимир ХОМКО:

– Металеві знаки зодіаку повернулися, бо я перепросив Ніну Кроку. Вибачився за весь той бруд, що на неї вилили. До речі, пані Кроку звинуватили в тому, що вона, мовляв, на цьому відмиває гроші й ще Бог знає в чому. Це притому, що ці ковані фігури передані місту безкоштовно, люди зробили це від душі. А Ніна Юріївна на цьому не лише не заробляє, вона в цю справу ще й свої гроші вкладає. Я собі уявляю, як прикро їй було слухати висловлені на її адресу несправедливі звинувачення.

До того ж і незаслужено, бо ці ковані фігури виготовлялися не для того, аби по них лазили діти. Вони делікатні, мають свою візуальну цінність, а не елементи розважальних атракціонів. Це не мотузковий парк, де можна лазити і стрибати. Тому я дав доручення закріпити ці ковані скульптури якомога сильніше, наскільки це дозволяють конструкції, і виставити з трьох сторін попереджувальні таблички, що лазити по фігурах небезпечно.

Сподіваюся, рівняни поставляться до такого застереження з розумінням і ми більше не будемо забирати фігури з молодіжного парку. Адже наша ідея така: мине років тридцять, і уявіть собі, скільки там буде кованих фігур, якщо ця традиція збережеться. Це дійсно буде унікальна алея в Рівному, це буде ліс кованих фігур. Мені хотілося б, щоб саме так і було.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 3 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?