Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Федір Аврука може очолити Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер | Газета 7 Днів

Федір Аврука може очолити Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер

26.04.2019 09:57
Переглядів:723

Лікар-хірург обласної дитячої лікарні Федір Аврука може стати директором КЗ «Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер» Рівненської обласної ради. Його кандидатуру учора на своєму засіданні підтримали члени постійної конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

На розгляд комісії було подано 4 заяви від: Федора Аврука, Сергія Гордієвича, Олега Кравця та Юрія Лазаревича. Однак вході засідання Сергій Гордієвич подав заяву, в якій попросив його кандидатуру на посаду залишити без розгляду. Таке рішення комісія підтримала одноголосно.

Ознайомившись з документами претендентів члени комісії допустили їх до участі у конкурсі. На наступному засіданні комісія заслухала конкурсні пропозиції від кожного кандидата. Після чого шляхом голосування її члени обирали переможця. Зокрема, 5 голосів «за» отримав Федір Аврука, який став переможцем конкурсу.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», призначення Федора Аврука на посаду відбудеться за результатами розгляду чергової сесії обласної ради.

Джерело: http://oblrada.rv.ua

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 13 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?