Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Послуги з реабілітаційного лікування | Газета 7 Днів

Послуги з реабілітаційного лікування

26.04.2019 13:04
Переглядів:826

Їх для застрахованих осіб та членів їхніх сімей після перенесених захворювань і травм забезпечує Фонд соціального страхування України.

При цьому застрахована особа сама обирає реабілітаційне відділення, а Фонд відшкодовує витрати санаторно-курортним закладам за надані соціальні послуги, тобто послуги з реабілітаційного лікування.

Із 1 січня 2018 року механізм забезпечення реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду соціального страхування України було реформовано та переведено на адресність за принципом «гроші ходять за людиною». 

Зокрема, застрахованим особам надано можливість самостійно вибирати санаторно-курортний заклад для проходження відновного лікування, путівки замінено на тристоронні договори, а право направляти пацієнтів для проходження реабілітації отримали всі заклади охорони здоров’я України, що мають стаціонар. Підставою для направлення на відновне лікування до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу є висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

Рівненське відділення­ управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області тісно співпрацює з лікарсько-консультативними комісіями Рівненської центральної міської лікарні, Рівненської міської лікарні № 2, Рівненської районної центральної лікарні, Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення та Рівненської обласної клінічної лікарні щодо відбору та направлення хворих (застрахованих осіб) на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду відповідно до законодавства України. Так, торік медичну реабілітацію отримало 320 застрахованих осіб та членів їхніх сімей, а цього року вже укладено 92 тристоронні договори.

Нещодавно в центральній міській лікарні успішно проведена перша в області операція на відкритому серці. Відповідно до медичних показань лікарсько-консультативна комісія Рівненської центральної міської лікарні надала висновок про необхідність направлення на лікування в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу цієї особи за профілем лікування підгострий період інфаркту міокарда. Пацієнтка (застрахована особа) обрала для проходження реабілітації клінічний санаторій «Карпати», а Рівненське відділення узгодило можливість прийняття її санаторієм і підготувало тристоронній договір про відшкодування Фондом санаторно-курортному закладу витрат за надані послуги з реабілітаційного лікування.

Застраховану особу я особисто відвідав у центральній міській лікарні та вручив їй підписані й скріплені печаткою три примірники договору для підписання та передачі їх санаторно-курортному закладові (на фото).

Рівненське відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області постійно співпрацює з лікарсько-консультативними комісіями обласних лікувальних закладів і надалі буде долучатися до роботи з направлення хворих на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

Богдан ГЕРУС, начальник Рівненського відділення УВД ФССУ у Рівненській області

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Василь

Стаття не зрозуміла. Що за застраховані? Звідки вони взялись? Мабуть це для своїх!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?