Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Просили телевізор, а отримали і ще багато чого | Газета 7 Днів

Просили телевізор, а отримали і ще багато чого

26.04.2019 14:00
Переглядів:532

На одну з наших газетних публікацій відгукнулось чимало милосердних рівнян. Про це особисто повідомила нам літня героїня оповіді, якій допомогли всім миром.

В одному з попередніх номерів газети «7 днів» було надруковано лист Тамари Савінкової, яка розповідала про важке матеріальне становище 87-річної Галини Пась та її 58-річного племінника-інваліда. Авторка листа звернулась до читачів із проханням допомогти цим нужденним людям, у котрих украли телевізор.

Цього тижня Галина Антонівна, незважаючи на свій поважний вік, завітала в редакцію, щоб на сторінках газети щиро подякувати Тамарі Савінковій за те, що вона привернула увагу до їхнього важкого становища. Щиро вдячна пані Галина і сім’ї Георгія Сербіна за подарований кольоровий телевізор. Крім того, їм принесли холодильник, пральну машину, продукти, одяг та гроші. Всі речі не нові, але дуже потрібні в господарстві.

Галина Пас щиро вдячна за небайдужість і чуйність усім, хто їй допомагав і продовжує це робити. Вітає їх з Великоднем і бажає здоров’я, миру та благодаті, щоб у кожній родині панувала злагода і лунав дитячий сміх.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?