Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Рівненщина: кір не відступає | Газета 7 Днів

Рівненщина: кір не відступає

26.04.2019 13:23
Переглядів:226

За поточний тиждень в Рівненській області на кір захворіло 115 осіб, з них 96 дітей. Про це повідомили з обласного лабораторного центру.

Госпіталізовано 40 хворих, із них 26 дітей. Впродовж тижня найбільше хворих на кір зареєстровано у Березнівському (43 хворих) і Рівненському (20) районах та м. Рівне (23). За цей період в області проведено 735 щеплень проти кору, з них 84 за епідпоказами.

З початку року в області зареєстровано 90 спалахів кору в організованих дитячих колективах, де постраждало 695 осіб. Останні спалахи зареєстровані у ЗОШ № 27 м.Рівне, де захворіло 7 учнів, з них 6 не мають щеплень проти кору, ДНЗ №1 смт Клевань – 5 хворих, з них жодна дитина не щеплена. Також зареєстрований спалах кору у багатодітній сім’ї з м.Здолбунова, де захворіло 8 дітей, які не були щеплені проти кору.

З метою запобігання захворюванню медики наполегливо рекомендують усім, хто не отримав щеплень проти кору зробити їх негайно. А керівникам дитячих навчальних закладів дотримуватись вимог законодавства та не допускати до відвідування закладів дітей, які без поважних причин не отримали щеплення проти кору.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 0 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?