Архів новин

Рівне - без гарячої води | Газета 7 Днів

Рівне - без гарячої води

01.05.2019 14:48
Переглядів:420

Сьогодні у Рівному вимкнули централізоване постачання гарячої води. Причина – заборгованість споживачів за послуги теплопостачання.

Як повідомила з «Рівнетеплоенерго», підігрів води зупинили на всіх котельнях, окрім двох, що розташовані на вулицях Курчатова і Київська, там, окрім газових котлів, встановлені твердопаливні. Це єдина наразі можливість продовжувати підігрів води у міжопалювальний період, - підкреслили на підприємстві.

Величезна накопичена заборгованість споживачів, – понад 200 мільйонів гривень, – у березні доповнилася несплаченими субсидіями. Із отриманих 25 мільйонів гривень монетизованих субсидій, передбачених для розрахунків за тепло, від рівнян дійшли лише 12 мільйонів. До того ж НАК «Нафтогаз», попри усі попередні заяви, напередодні надіслав тепло викам нові контракти уже з вищою на 15% ціною на газ.

За таких умов подальше використання газу для централізованого підігріву води у місті створює загрозливу економічну ситуацію для нашого підприємства, - наголошують у «Рівнетеплоенерго».

Поки що невідомо, чи припинення подачі гарячої води тимчасове, чи триватиме до початку нового опалювального сезону. Поновлення гарячого водопостачання усього міста можливе, за умови позитивної динаміки сплати за отримані послуги, а також після переведення необхідної кількості котелень на тверде паливо, - наголосили в «Рівнетеплоенерго».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Василь

Раніше і газ був дешевий і регулярно всі платили, а тепла вода вже 20 років подається лише на пів-року - на зимовий період. Який сенс платити? Телу воду все-одно не дадуть.

Василь

Раніше і газ був дешевий і регулярно всі платили, а тепла вода вже 20 років подається лише на пів-року на зимовий період. Який сенс платити? Телу воду все-одно не дадуть.

Микола

З року в рік на весь літній період відключають в Рівному гарячу воду, мотивуючи це то профілактикою системи, то ремонтом відразу всіх котелень. Ось знайшли причину в неплатежах. Яка ж насправді причина? Адже ж тепловики кожні пів-року нічого не ролять, а зарплату отримують! І газ десь дівається.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?