Архів новин

Каратимуть за незаконне використання поліцейської символіки | Газета 7 Днів

Каратимуть за незаконне використання поліцейської символіки

02.05.2019 15:13
Переглядів:316

2 травня набув чинності закон "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо використання найменування та ознак приналежності до Національної поліції України".

Цим законом передбачена відповідальність за незаконне використання фізичними особами символіки, яка вказує на належність до Національної поліції, транспортних засобів з відповідними підписами, навіть іноземною мовою. За такі дії передбачена відповідальність - накладення штрафу від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також передбачена відповідальність і за протиправні дії з боку представників органів влади, місцевого самоврядування, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об’єднань. За незаконне використання на одязі, транспортних засобах, будівлях, бланках ознак належності, найменування Національної поліції або похідних від нього, у тому числі й викладених іноземною мовою, передбачене накладення штрафу від двох до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За повторне правопорушення упродовж року законом передбачено накладення штрафу від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на фізичних осіб та від чотирьох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – на фізичних осіб-підприємців, посадових осіб.

Джерело: департамент комунікації Національної поліції України

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?