Архів новин

На алеї Героїв у Рівному ховатимуть за правилами | Газета 7 Днів

На алеї Героїв у Рівному ховатимуть за правилами

10.05.2019 10:16
Переглядів:671

Спеціальну депутатську комісію, яка розробить правила поховання на алеї Героїв кладовища «Нове» (вул. Енергетиків) створили в Рівнераді.

До її складу увійшли представники всіх фракцій міської ради, керуватиме нею Ігор Ковалець. 

Ініціював створення комісії міський голова Володимир Хомко:

– Потрібні чіткі правила, кого можна ховати на алеї Героїв. Щоб ніхто в них не втручався і не міг їх змінити. Якщо ховати всіх, хто має статус учасника АТО, то це має бути більша територія, скажімо окремий квартал на кладовищі. Адже нині в місті мешкає три тисячі АТОвців. Потрібне принципове рішення. Коли ми тільки створили алею Героїв, то була ідея відділити тих, хто загинув на фронті, від тих АТОвців, які померли в інший спосіб: у ДТП чи від нещасного випадку тощо. Віддаю це питання на розсуд депутатів. Хай радяться з громадськістю, вдовами і родичами загиблих і пропонують зважене рішення.

Алею Героїв створили на кладовищі «Нове» у 2014 році. Вона розташована одразу біля центрального входу. Першими тут поховали трьох героїв Небесної сотні, які загинули під час Революції гідності.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 13 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?