Архів новин

Субсидія «не світить» боржникам | Газета 7 Днів

Субсидія «не світить» боржникам

10.05.2019 10:26
Переглядів:618

Субсидії з 1 травня призначаються по-новому. 

Про зміни, які чекають на рівнян, розповіла заступник начальника відділу з прийому державних допомог міського управління праці та соціального захисту населення Лариса Ференчук:

– Автоматичний розрахунок субсидії буде проведений не всім одержувачам. За призначенням державної допомоги на наступний термін необхідно звернутися тим, у чиєму складі домогосподарства є особи, що взагалі не мають доходів або їхній середньомісячний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, та/або коли ними або за них не сплачено єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи; якщо в складі домогосподарства є особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства; орендарям; внутрішньо переміщеним особам; домогосподарствам, у яких кількість зареєстрованих осіб, що фактично проживають там, менша, ніж кількість зареєстрованих осіб.

В управлінні соцзахисту нагадують, що субсидія не призначається за наявності боргів з оплати житлово-комунальних послуг.

Більш детально про зміни в призначенні державних допомог на оплату житлово-комунальних послуг читайте в наступному номері газети «7 днів».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?