Архів новин

38 мільйонерів мешкає на Рівненщині | Газета 7 Днів

38 мільйонерів мешкає на Рівненщині

15.05.2019 14:33
Переглядів:138

6290 мешканців області подали податкові декларації у січні-квітні цього року. Про це повідомили з головного управління ДФС у Рівненській області.

3702 декларації подали ті, хто зобов’язаний був задекларувати свої доходи, ще 2588 громадян подали декларації щоб скористатись правом на податкову знижку.

Доходи в розмірі понад один млн. грн. задекларували 38 мешканців області. Основними джерелами доходів мільйонерів є: продаж нерухомого та рухомого майна, інвестиційний прибуток, іноземні доходи, доходи від здачі в оренду майна, доходи у вигляді спадщини чи дарування та інші доходи.

Загальна сума самостійно нарахованих податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб складає 17,1 млн. грн., військового збору - 3,4 мільйона гривень.

Громадяни, які звернулись до органів ДФС аби отримати податкову знижку, задекларували до повернення з бюджету 5,4 млн. грн. ПДФО.

Станом на 2 травня, за результатами кампанії декларування місцеві бюджети області вже отримали 11,9 млн. грн., та, відповідно, держаний бюджет 2,4 мільйона гривень військового збору.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 2 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?