Архів новин

Інавгурація Зеленського: популістське шоу чи запекле протистояння | Газета 7 Днів

Інавгурація Зеленського: популістське шоу чи запекле протистояння

15.05.2019 12:58
Переглядів:1051

Із завершенням президентських перегонів і офіційним проголошенням їхнього переможця політичні пристрасті в Україні аж ніяк не згасли. В суспільстві активно обговорюється питання ймовірних дострокових парламентських виборів, які начебто хоче ініціювати новообраний глава держави Володимир Зеленський. Масла до вогню підлило його публічне звернення до народних депутатів, у якому гарант вимагає не зволікати і призначити дату своєї інавгурації на 19 травня цього року.

Чи почули народні обранці Володимира Зеленського, яких він закликав: «Ви повинні зупинити політичні судоми кульгавої качки», довідаємося у четвер, 16 травня.Саме на цей день у Верховній Раді заплановано розгляддати інавгурації новообраного президента. А ось що з цього приводу думають опитані журналістами «7 днів» відомі рівненські політики.

 

Голова фракції «Солідарність» у Рівнераді Богдан ГАПЯК:

 

 

– Чи є сенс розпалювати пристрасті довкола суперечки, котра по суті виїденого яйця не варта? Як на мене, то українців сьогодні більше турбує не дата інавгурації новообраного президента і дострокові вибори до Верховної Ради, а план дій Володимира Зеленського. Вони хочуть врешті-решт почути чітку відповідь на питання, що їх непокоять. А саме, куди буде рухатися Україна: в НАТО, Євросоюз чи ще кудись? Що збирається робити президент, щоб і надалі розвивати економіку, забезпечувати українців робочими місцями вдома, щоб їм не доводилося поневірятися по закордонах?

Народний депутат України від ВО «Батьківщина» Сергій ЄВТУШОК:

 

– Наша фракція у Верховній Раді готова голосувати за будь-яку дату. Бо розуміємо, що результати виборів – це волевиявлення українців, які засвідчили, що не довіряють діючій владі. Тому ми чітко говоримо: зважаючи на великий відсоток (а це 73 проценти) виборців, які проголосували за зміни в Україні, потрібно якомога швидше передати повноваження новообраному Президентові.

Лідер фракції «Самопоміч» у Рівнераді Маріян ГОДА:

 

 

–Щоб досягти докорінних перемін, Володимирові Зеленському треба не розпускати парламент, а вимагати від нього змін виборчого законодавства, які б унеможливили прохід до Верховної Ради через мажоритарку «грошових мішків». Він мусить вимагати скасування недоторканності як Президента, так і народних депутатів, суддів і їм подібних. Бо недоторканність породжує безкарність, а звідси й беззаконня. А якщо хочеш знищити гідру, то треба відрубувати їй голову, а не хвоста. Іншими словами, починати наводити порядок необхідно з верхів. І не на словах, а на ділі.

Повну версію матеріалу читайте у паперовому форматі газети «7 днів» за 16 травня ц.р.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 4 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?