Архів новин

Рівненський гурт «ENEL’» презентував новий кліп | Газета 7 Днів

Рівненський гурт «ENEL’» презентував новий кліп

15.05.2019 09:21
Переглядів:279

Кліп на пісню "Сan't stop", що був відзнятий в обласному центрі, нещодавно запропонував на суд глядачів молодий рівненський гурт «ENEL’».

Відомо, що гурт «ENEL’» створили близько півтора роки тому два вокалісти Станіслав Ляшко та Богдан Ніколайчук. Свою першу роботу хлопці презентували ще рік тому, коли навчались у школі.

 

Юнаки  виконують пісні, до яких самі пишуть тексти та музику. Аранжування, звукозапис, зйомку, режисуру та відеомонтаж роблять також самостійно.  Втім у новому кліпі Саша та Богдан майже незадіяні. Для цієї ролі запросили актора Едуарда Науменка, що своїм образом й передав задум авторів.

 

 - Ідея кліпу виникла як тільки почали писати пісню. Сюжет і сенс кліпу несе за собою мотивуючий характер, де проблеми показані в образах, що переслідують головного героя. Чим більше тікатимеш від проблем, тим більше їх буде. Щоб зрозуміти сюжет треба лиш трішки подумати, - розповідає адміністратор гурту Валентина Хомич.

 

Юнаки кажуть, що раніше знімали ролики на соціальну тематику, зараз соціальні проблеми намагаються підняти у піснях. А ще вони прагнуть довести, що україномовний продукт буде завжди популярним.

 

Нова робота гурту – кліп на пісню «Can'tstop» швидко розійшовся окремими соцмережами. Та юнаки переконані, що чимало з тих, хто перегляне відео, неодмінно стане їхніми шанувальниками. 

 

Побачити кліп можна  за посиланням на https://youtu.be/Y63F-a2mV9o

 

 Оксана ПИЦЬКА

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 4 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?