Архів новин

Благодійний проект авторка назвала своїм дівочим прізвищем | Газета 7 Днів

Благодійний проект авторка назвала своїм дівочим прізвищем

16.05.2019 15:22
Переглядів:619

Упродовж останніх років рівнянка Ольга Симончук живе ідеєю створення у Рівному «Центру надання комплексної допомоги дітям з мовними порушеннями».

Робоча назва проекту – «Клян», що походить від дівочого прізвища жінки, німкені за походженням.

Серед нас є дуже багато хороших людей, готових задля благородної справи поділитися навіть останнім. У цьому нещодавно вкотре переконалась жінка. За підтримки міської влади і благодійників, а також вкладаючи особисті кошти, Ольга Симончук робить усе для того, аби на вулиці Небесної сотні, 10 запрацював центр, де фахівці зможуть комплексно допомагати діт­кам з особливими освітніми потребами. Йдеться, зокрема, про дітлахів небалакучих, непосидючих, неуважних, з аутизмом, різноманітними мовними порушеннями тощо.

Підготовка приміщення, наданого міською владою під центр, потребувала чималих зусиль та ресурсів. Адже необхідно було не лише ремонтувати покрівлю, а й замінити аварійну сантехніку, електропроводку, покриття на підлозі, штукатурити і фарбувати стіни та стелю і докласти робочих рук ще багато до чого.

Чимало вже зроблено завдяки благодійникам, у тому числі з Німеччини та Франції. Також Ольга Симончук звернулася до редакції, щоб через газету подякувати депутатові Рівненської міської ради Олександрові Бабату, який профінансував витратні матеріали на ремонт покрівлі.

Оксана ПИЦЬКА

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 3 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?