Архів новин

До управлінської компанії вишикувалася черга | Газета 7 Днів

До управлінської компанії вишикувалася черга

15.05.2019 14:43
Переглядів:1540

Будинок на Директорії, 3 спіткала доля більшості старих житлових приміщень, які через занедбаність і в силу свого віку почали просто на очах розвалюватися. Відтак уже давно просився ремонт і в цій пятиповерхівці, де зі стін обсипається штукатурка, а всі латані-перелатані інженерні мережі тримаються фактично на чесному слові. До всього додалася ще й проблема фасаду, з якого відпадає лицювальна плитка. А це вже небезпека, яка загрожує здоров’ю мешканців.

Отримавши від жеку таку жалюгідну спадщину, жителі будинку опинилися на роздоріжжі, щоправда, з обмеженим вибором: самим господарювати у своїй занедбаній оселі або шукати того, хто візьметься бодай підтримувати її життєдіяльність. Взяти управління будинком у свої руки не наважилися. Вочевидь, побоялися, що самі не зможуть зібрати необхідні на капітальний ремонт суми навіть за підтримки міської влади в рамках муніципальної програми. Тож попросилися до управлінської компанії «Житло Сервіс Рівне», яка вже встигла нажити в місті доброї репутації.

– Наша управлінська компанія взяла цей будинок у лютому цього року, – розповідає директор управлінської компанії «Житло Сервіс Рівне» Василь Семенюк. – До речі, досі ще навіть не всі з 24 кватир місячні внески на утримання житлового фонду заплатили. Але це не стало підставою, щоб нічого тут не робити. Навпаки, аби люди помітили позитивні зміни, розпочали з найболючішого – косметичного ремонту фасаду. На аварійних ділянках зовнішніх стін позбивали плитку й акуратно заштукатурили їх.

А далі поступово будемо ліквідовувати інші «бомби сповільненої дії». Тут треба повністю міняти інженерні мережі: водопровід, каналізацію, опалення, електрику. Звичайно, все і відразу не зробимо, але частково засувки, крани і труби обов’язково замінимо.

У не менш жалюгідному стані й сусідній будинок, на Директорії, 5, який управлінська компанія «Житло Сервіс Рівне» взяла на утримання в березні цього року. Там теж проявили свій господарський хист – замінили ржаві труби в стояку, які не сьогодні, то завтра могло прорвати. Щоправда, ліквідація аварій для управлінської компанії «Житло Сервіс Рівне» – не проблема, бо мають свою службу швидкого реагування. Її аварійна служба обслуговує 80 рівненських ОСББ, 20 своїх багатоповерхівок, а також 150 будинків ЖКП «Галицьке».

 

У черзі на підписання угод з управлінською компанією «Житло Сервіс Рівне» про утримання будинку в міськвиконкомі зареєстровано 70 багатоповерхівок. Втім компанія бере на обслуговування не всі одразу, а поступово, кожного місяця по 5-8 будинків. Водночас шляхом конкурсного відбору проводить найм професійних кадрів. Це для того, як пояснив Василь Семенюк, аби не завалити роботу, як було з жеками.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?