Архів новин

Старшокласникам розповіли про професії залізничників | Газета 7 Днів

Старшокласникам розповіли про професії залізничників

16.05.2019 12:46
Переглядів:1045

Ярмарок професій залізничного транспорту провели для учнів восьмих та десятих класів шкіл Рівного спеціалісти Рівненського міського центру зайнятості на території дитячої залізниці.

Такий широкомасштабний захід проводиться в Рівному вперше. Його мета – ознайомити старшокласників з професіями сфери залізничного транспорту, навчальними закладами, які готують таких фахівців, та роботодавців.

Співпраця служби зайнятості з ПАТ «Укрзалізниця» розпочалася ще у 2008 році. Фахівці центру зайнятості проводять активну профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю, аби мотивувати їх до здобуття професій, затребуваних у сфері залізничного транспорту. Це і профорієтаційні уроки, до яких долучаються представники структурних підрозділів залізниці, і екскурсії на підприємства галузі. Крім того, учасники заходів мають змогу пройти профдіагностичне тестування за допомогою ве-базованої івплатформи професійної орієнтації «Моя професія: консультаційна мережа».

За цей час понад сто школярів-восьмикласників загальноосвітніх шкіл Рівного №25, 23 та 27 зблизька познайомилися з особливостями «залізничних» професій. Завдяки службі зайнятості старшокласники побували на екскурсіях у локомотивному та мотовагонному депо Здолбунова, а також у Здолбунівському вищому професійному училищі залізничного транспорту.

Яскраві враження залишила по собі подорож вихованців навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» на Рівненську дитячу залізницю, де діти дізналися про професії монтер колії, провідник пасажирського вагону, машиніст електровоза та інші.  

 Серед послуг служби занятості, якими користується залізниця, – електронні кабінети роботодавця, які дають можливість в режимі онлайн ознайомитися з усім спектром послуг служби, оперативно подати необхідну звітність. Також структурні підрозділи підприємства активно користуються послугою розміщення вакансій: наразі є 82 вільні вакансії, на які запрошує на роботу залізниця.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?