Архів новин

Якою буде ціна газу для мешканців Рівненщини у травні й червні | Газета 7 Днів

Якою буде ціна газу для мешканців Рівненщини у травні й червні

16.05.2019 09:15
Переглядів:1295

Уряд, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), та Нафтогаз нарешті врегулювали ціну газу для побутових споживачів. Її розмір для Рівненської області у травні становить 8426,93 гривні, а в червні буде 8807 гривень за тисячу кубометрів.

Коливання ціни пов’язане виключно із групою Нафтогаз: по-перше, змінилась оптова ціна газу від НАК «Нафтогаз України»; по-друге, для Укртрансгазу введені нові тарифи на транспортування газу. Саме через зміну цих тарифів з 1 травня кожен регіон отримує свою ціну газу для населення.

У додаткових угодах, які НАК «Нафтогаз України» надіслав на адресу ТОВ «Рівнегаз Збут» як постачальника із спеціальними обов’язками, оптова ціна газу, за якою Нафтогаз продає газ для потреб населення, з 1 травня становитиме 7188 гривень, а з 1 червня – 7558,80 гривні за тисячу кубометрів.

Своєю чергою НКРЕКП встановила для АТ «Укртранс­газ» нові тарифи на транспортування газу. Через зміну тарифів Укртрансгазу кінцева ціна газу для побутових споживачів буде різною на всій території України.

Враховуючі зміну зазначених складових, ціна газу для мешканців Рівненської області (міста) із 1 травня становить 8426,93 гривні, а в червні буде 8807 гривень за тисячу кубометрів.

До цього нововведення ціна газу була єдиною для споживачів у всіх областях, тому що діяв однаковий загальний тариф на доставку газу. Загальний тариф на доставку складався з тарифу на транспортування для Укртрансгазу і тарифу на розподіл для операторів ГРМ. 

Кожен клієнт «Рівнегаз Збуту» отримує інформацію про всі складові ціни газу в рахунках за газ.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?