Рівняни у драматичній грі перемогли тернополян | Газета 7 Днів

Рівняни у драматичній грі перемогли тернополян

17.05.2019 10:30
Переглядів:233

У чемпіонаті України серед команд вищої ліги стартували матчі плей-оф.

Першими у боротьбу вступили БК «Рівне»-ОШВСМ і БК «Тернопіль». Цей поєдинок пройшов зі шквалом емоцій переповненого залу рівненської ДЮСШ-4. До декількох сотень рівненських уболівальників доєдналося з півсотні тернополян, які створювали шумову підтримку нашим гостям.

Гра продемонструвала, що обидві команди рівні за силою. Але ж перемогти має одна. Приємно, що саме рівняни зуміли протиставити гідні аргументи тернополянам. Навіть коли наші хлопці програвали у другій чверті, вони не склали зброї. А після великої перерви перевага господарів стала позначатися з кожною атакою.

Але тернополяни продовжували чинити опір рівнянам. І лише в заключні хвилини зустрічі гравці БК «Рівне»-ОШВСМ дотиснули гостей – 76:64 (за чвертями – 24:22, 12:16, 19:12, 21:14).

У переможців найрезультативніше зіграли Назарій Кісільчук (16 очок) та Тарас Шанюк (15). Наступний матч серії до двох перемог суперники зіграють 19 травня в Тернополі.