Рівняни знову програли | Газета 7 Днів

Рівняни знову програли

19.05.2019 19:36
Переглядів:268

У черговому турі чемпіонату України  МФК “Кардинал-Рівне” приймав одного з фаворитів турніру – івано-франківський “Ураган”. Поєдинок між старими «знайомими» виявився, як і багато інших між цими суперниками, цікавим і результативним.

Вже на п’ятій хвилині гри “Кардинал-Рівне” відкрив рахунок. Володимир Поночовний, скористався передачею Олександра Басича і перекинув м’яча над голкіпером гостей Романом Колтком у сітку – 1:0.

Далі гра йшла на зустрічних курсах і, здавалося, на перерву команди підуть за переваги рівнян. Та іншої думки були гості - екс-“кардиналівець” Юрій Когут зрівняв становище.

Після перерви гості виглядали більш активними, що й відбилося на рахунку. Спочатку після прикрого рикошету від Андрія Ардашнікова, м’яч влетів у сітку воріт Ярослава Морикишки – 1:2. І практично одразу Даниїл Абакшин збільшує перевагу своєї команди – 3:1:

Наставник рівнян Станіслав Гончаренко ризикнув замінити Морикишку на п’ятого польового гравця і Андрій Ардашніков частково «реабілітувався» – 2:3. Та надалі м’ячі влітали у наші порожні ворота. своїми шансами скористалися Андрій Лисенко та Роман Кордоба. Отож, 2:5 – знову наша поразка.