Переконлива перемога «Вереса» у Вінниці | Газета 7 Днів

Переконлива перемога «Вереса» у Вінниці

20.05.2019 09:35
Переглядів:191

Рівненський "Верес" здобув переконливу перемогу у заключному гостьовому матчі чемпіонату. У Вінниці рівняни забили у ворота суперників три м'ячі – 3:1.

"Нива", в разі перемоги, зберігала шанси продовжити боротьбу за путівкою до першої ліги. І саме вінничани активніше розпочали матч, створили кілька непоганих моментів біля воріт «Вереса».

Згодом "Верес" освоївся на Центральноу міському стадіоні у Вінниці і розпочав диктувати суперникам свої умови. А завершилося це точним ударом Олега Маїка на 37-ій хвилині -  нападник рівнян безперешкодно розстріляв воротаря.

У перші хвилини після перерви відзначився Дмитро Ховбоша - 0:2. Щоправда, Тимофій Брижчук зумів створити інтригу у матчі – на 75-ій хвилині він скоротив відставання «Ниви». Та це не допомогло господарям - за сім хвилин до фінального свистка Антон Євдокимов поставив крапку у матчі.

Ця перемога дозволила рівнянам піднятися на п’яту позицію, однак це не те, про яке напередодні заявляв президент клубу. В останній грі чемпіонату наша команда грає у гостях з лідером – командою «Черкащина-Академія».