Архів новин

У Рівному відкрили ще одну дошкільну групу (фото) | Газета 7 Днів

У Рівному відкрили ще одну дошкільну групу (фото)

21.05.2019 17:57
Переглядів:508

Сьогодні, 21 травня, у закладі дошкільної освіти № 7, що на вулиці Боярка, 14, відкрили додаткову дошкільну групу.

 

Відтак рівно на 30 дітей скоротилась загальноміська черга до дитсадків і стільки ж малечі отримало можливість систематично займатись у колі своїх ровесників.

 

 

Цей проект місту обійшовся у більш як півмільйона гривень,– зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко,–але є дуже важливим. Адже в Рівному існує дефіцит місць у дошкільних навчальних заклади. Тому кожна група – це велика справа для міста. Втім, ми намітили програму з будівництва дитсадків і дошкільних груп, отож у найближчій перспективі знімемо цю проблему. Аби тільки у Рівному не зменшилася народжуваність.

 

У Рівному, зі слів начальника міського управління освіти Василя Харковця, зареєстровано майже 900 дітей віком від трьох до шести років, що стоять у черзі до дошкільних закладів. Тож міська влада, як наголошує мер Рівного, робить усе для того, щоб кожна дитина мала умови для повноцінного розвитку в дитячому колективі.

 

 

Уже цього року, ще в першому півріччі, планують відкрити дитячий садок «Вишенька», далі – перший приватний садок «Бебіленд», а згодом – дошкільний навчальний заклад на Північному. Потім розпочнуть проектні роботи у резервному дитячому садку, що на Дубенській, де обласна адміністрація орендувала приміщення з 90-х років, а тепер звільнила його.

 

Поряд з тим, міський голова просить з розумінням поставитись до ситуації батьків, які проживають у навколишніх селах та містах і хочуть, аби їхні діти відвідували рівненські дошкільні навчальні заклади.

 

– Я не ворог тим дітям, які живуть за межами Рівного,– наголошує Володимир Хомко.– Але у них є свої сільські голови і свої сільські ради, які зобов’язані надати ці послуги, які коштують грошей. Це їхній прямий обов’язок, про що записано в Законі про місцеве самоврядування. Мені дуже прикро витрачати кошти наших мешканців на чужі потреби. Адже якби ми змогли зекономити якісь гроші, тоді зробили б у місті більше корисного.

 

Мер планує створити спеціальну комісію, яка перевірятиме, чи насправді люди, які хочуть оформити дитину в дошкільний навчальний заклад, проживають у Рівному. Якщо це не так – їм будуть відмовляти в наданні місця у дошкільному дитячому закладі.

 

Оксана ПИЦЬКА

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
17 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?