Архів новин

Гарантована психологічна реабілітація для учасників АТО і не тільки | Газета 7 Днів

Гарантована психологічна реабілітація для учасників АТО і не тільки

23.05.2019 14:41
Переглядів:572

Для її проходження учасники АТО й ООС, а також постраждалі активісти Революції гідності мусять подати необхідні документи.

 

Управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому розпочало створення переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам АТО та ООС і постраждалим учасникам Революції гідності. 

До цього переліку включено:

- Санаторій «Орізонт» ДП «Південь-Курорт-Сервіс»;

- Волинський обласний санаторій «Лісова пісня»; 

- ДП «Санаторій “Верховина”»;

- ТОВ «Пансіонат “ІРБІС”».

Ці санаторії будуть надавати послуги психологічної реабілітації учасникам АТО та ООС і постраждалим учасникам Революції гідності відповідно до «Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057(зі змінами).

Для отримання цієї послуги учасникам АТО та ООС і постраждалим учасникам Революції гідності слід подати заяву відповідного зразка до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації та копії (оригінали) документів: паспорта, ідентифікаційного номера, посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника бойових дій, учасника війни і постраждалого учасника Революції гідності, довідки про безпосередню участь в АТО та ООС.

За більш детальною інформацією звертайтесь до управління за адресою: вул. Соборна, 12, кабінет 11 (тел. 266-780, 633-896).

Ганна ДУДНИК, головний спеціаліст міського управління праці та соціального захисту населення

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?