Архів новин

Рівненські педіатри змінять адресу | Газета 7 Днів

Рівненські педіатри змінять адресу

23.05.2019 16:44
Переглядів:730

За тиждень-другий переїдуть до нових кабінетів педіатри з колишньої дитячої поліклініки № 1, що на вулиці Чорновола.

Своїх маленьких пацієнтів вони невдовзі прийматимуть на 5-му поверсі поліклініки на вулиці Драгоманова (ЦПМСД «Центральний»). Після часткового переселення жіночої консультації № 2 з приміщення на Драгоманова тут уже завершують ремонт звільнених кабінетів. Адже невдовзі в них працюватимуть дитячі лікарі.

– Із Чорновола на Драгоманова переїдуть майже усі педіатри,– розповів начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів.– Можливо, кілька таких лікарів залишиться на старому місці для зручності пацієнтів. На новому місці працюватиме також реєстратура, де надаватимуть довідкову інформацію та записуватимуть на прийом до лікаря (паралельно діє електронний запис). Тут також буде можливість здати найнеобхідніші аналізи. Медперсонал центру ПМСД мали навчити, як працювати з найменшими пацієнтами. Що ж до додаткових обстежень для дітей (УЗД, рентген тощо), то це питання ще остаточно не вирішене. 

У приміщенні на Чорновола залишаться вузькі дитячі спеціалісти: кардіолог, окуліст, отоларинголог, хірург, гінеколог, травматолог, невролог. 

Нагадаємо, рішення про переміщення жіночої консультації № 2 з приміщення ЦПМСД «Центральний» до міського пологового будинку було ухвалене в лютому цього року. Одночасно запланували й переїзд педіатрів: з Чорновола на Драгоманова. У вивільнені приміщення колишньої дитячої поліклініки № 1 згодом перебереться медперсонал з амбулаторії, розташованої на вулиці Пересопницькій. Влітку цю будівлю чекає капітальний ремонт за кошти Світового банку. Як стало відомо, вже відбулися тендери, для початку робіт очікується погодження Банку. Після завершення реконструкції в амбулаторії прийматимуть пацієнтів сімейні лікарі й педіатри. У перспективі – оновлення міської дитячої лікарні.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?